Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

SportMentor je online vzdělávací projekt pro rodiče sportovců,

aby včas rozpoznali, podpořili a rozvíjeli talent a přání svých dětí. Propojujeme rodiče a odborníky s nejlepším know-how z oboru. Naším cílem je předat vám ty nejdůležitější a nejpodstatnější informace srozumitelně a s maximálním ohledem na praktické a okamžité využití ve výchově a péči o děti. Současně šetříme váš čas díky modernímu formátu online vzdělávání.

PhDr. Marian Jelínek  - MENTÁLNÍ KOUČ SPORTOVCŮ

Působil jako trenér a byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Více než 25 let se zajímá o psychologii sportu a mentální koučink. Aktivně přednáší. Individuálně spolupracuje s českými vrcholovými sportovci např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další.

Ing. Petr Havlíček  - VÝŽIVOVÝ PORADCE SPORTOVCŮ

Patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. Je odborným garantem a tváří společnosti Vím, co jím a piju. K jeho klientům patřili např. Kateřina Neumannová, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Lucie Hradecká.V současnosti Petra Kvitová a Jiří Ježek.

Mgr. David Vrbický  - SPORTOVNÍ FYZIOTERAPEUT

Je absolventem 3. LF UK specializace ve zdravotnictví – Fyzioterapie. Je vedoucím fyzioterapeutem ÚVN v Praze. Aktivně se účastní sportovních akcí a spolupracuje s extraligovým týmem BK Mladá Boleslav. Aktivně se účastní odborných seminářů a konferencí.

Nabízíme vám provizi 15% z nákupu kurzů od každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu.

Staňte se našim partnerem:

  • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner
  • vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej:bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete
    • na váš web,nebo blog
    • do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat (nespamujte)
    • na vašem profilu na Facebooku a Instagramu
  • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

UKÁZKA Z KURZU SPORTMENTOR MOTIVACE:

UKÁZKA Z KURZU SPORTMENTOR VÝŽIVA:

UKÁZKA Z KURZU SPORTMENTOR FYZIOTERAPIE: